Jeszcze jedno:

Możesz zaoszczędzić setki złotych na korekcie swoich produktów i uzyskać dostęp do dużej grupy nieosiągalnych dotąd klientów!

Przygotowujemy się do wprowadzenia na rynek nowego produktu - ebooka "Pisz bez korekty", który błyskawicznie nauczy Cię, jak pisać poprawnie pod względem gramatycznym, dzięki czemu:

- Twoje teksty będą sprawiały profesjonalne wrażenie (nie zniechęcisz wykształconej części społeczeństwa błędami - i nie mówię tu o takich błędach, jak "ktury", które mogą być poprawione automatyczną korektą w Wordzie)

- Dzięki profesjonalnemu, poprawnemu brzmieniu języka, którym się komunikujesz, będziesz w stanie zdobyć również niedostępne dotąd części rynku (dzięki temu, że mam taką wiedzę, moje teksty na Osiągaczu chętnie prenumerują nawet wykształcone kobiety po czterdziestce, choć mam 24 lata).

- Zaoszczędzisz pieniądze, bo nie będziesz już zatrudniać korektorów, by Twoje produkty miały profesjonalne brzmienie.

Ebook ten został napisany przez osobę, która pracowała przez kilka ostatnich lat ze mną i innymi marketerami internetowymi, ucząc nas (na naszych błędach), w jaki sposób się poprawnie komunikować.

Całe zdobyte w ten sposób doświadczenie (które jest ściśle związane z polskim środowiskiem marketing internetowego) pozwoliło jej napisać ebooka, który przekłada się na konkretne zyski dla osób tworzących swoją treść.

Oto oferta:

Możesz zamówić dziś tego ebooka, dołączając go do swoje zamówienia. W związku z tym, że nie mamy jeszcze opinii na jego temat, zapłacisz za niego jedynie 79 zł - choć potem będziemy go sprzedawać innym za 97 zł.

Jedyne, o co Cię za jakiś czas poprosimy w zamian za redukcję ceny, to opinia (jeśli nie zechcesz jej dać - nie ma problemu).

Dokonaj wyboru:

Dodaję ebooka do mojego zamówienia!

Koszt kursu to 124.5 zł płatne co miesiąc przez 12 mies. plus koszt ebooka 79 zł.

Chcę kontynuować bez ebooka

Koszt kursu to 124.5 zł płatne co miesiąc przez 12 mies.

 

 

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt:

Sebastian Schabowski & Psychology Consulting

Wszelkie prawa zastrzeżone.