Jeszcze jedno:

Możesz zaoszczędzić setki złotych na korekcie swoich produktów i uzyskać dostęp do dużej grupy nieosiągalnych dotąd klientów!

Przygotowujemy się do wprowadzenia na rynek nowego produktu - ebooka "Pisz bez korekty", który błyskawicznie nauczy Cię, jak pisać poprawnie pod względem gramatycznym, dzięki czemu:

- Twoje teksty będą sprawiały profesjonalne wrażenie (nie zniechęcisz wykształconej części społeczeństwa błędami - i nie mówię tu o takich błędach, jak "ktury", które mogą być poprawione automatyczną korektą w Wordzie)

- Dzięki profesjonalnemu, poprawnemu brzmieniu języka, którym się komunikujesz, będziesz w stanie zdobyć również niedostępne dotąd części rynku (dzięki temu, że mam taką wiedzę, moje teksty na Osiągaczu chętnie prenumerują nawet wykształcone kobiety po czterdziestce, choć mam 24 lata).

- Zaoszczędzisz pieniądze, bo nie będziesz już zatrudniać korektorów, by Twoje produkty miały profesjonalne brzmienie.

Ebook ten został napisany przez osobę, która pracowała przez kilka ostatnich lat ze mną i innymi marketerami internetowymi, ucząc nas (na naszych błędach), w jaki sposób się poprawnie komunikować.

Całe zdobyte w ten sposób doświadczenie (które jest ściśle związane z polskim środowiskiem marketing internetowego) pozwoliło jej napisać ebooka, który przekłada się na konkretne zyski dla osób tworzących swoją treść.

Oto oferta:

Możesz zamówić dziś tego ebooka, dołączając go do swoje zamówienia. W związku z tym, że nie mamy jeszcze opinii na jego temat, zapłacisz za niego jedynie 79 zł - choć potem będziemy go sprzedawać innym za 97 zł.

Jedyne, o co Cię za jakiś czas poprosimy w zamian za redukcję ceny, to opinia (jeśli nie zechcesz jej dać - nie ma problemu).

Dokonaj wyboru:

Dodaję ebooka do mojego zamówienia!

Koszt kursu to 249 zł płatne co miesiąc przez 6 mies. plus koszt ebooka 79 zł.

Chcę kontynuować bez ebooka

Koszt kursu to 249 zł płatne co miesiąc przez 6 mies.

 

 

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt:

Sebastian Schabowski & Psychology Consulting

Wszelkie prawa zastrzeżone.